Лавра у вогні

admin 20.06.2026 12:06 ПОЛІТИКА

Наші дрони продовжують ламати всю логістику ворога. Крим стає островом, мости спалюються. Наші ракети долітають до найвіддаленіших підприємств військового комплексу та нафтопереробних заводів росії. Пальне в московії в дефіциті. Народ російський розчаровується і все частіше запитує: «Для чого все це було?».

Щоб тримати свій народ в тонусі і щоб люди не задавали дурних питань путін дає команди бити по Україні так, щоб були «гарні картинки» зі згарищами та попелищами. Чергової атаки зазнали наші міста. Ми втратили 11 цивільних людей за одну ніч. Але сталося ще дещо. Російський дрон вразив Успенський собор Києво-Печерської лаври. Святиню православного світу. Потрібно нагадати, що у Києво-Печерській лаврі похований засновник москви князь Юрій Долгорукий. Лавра існувала ще з тих часів, коли на місці сучасної москви квакали жаби в болоті.
Удар по Києво-Печерській лаврі обурив вже і певну православну верхівку росії. Кремль терміново почав вигадувати казки, що це не їхня ракета чи дрон впала на Успенський собор, а що це українці самі вдарили. Але кремлівська брехня вже просто всіма ігнорується. Вже понад 60% росіян хочуть закінчення війни, а довіра до путіна рекордно падає.
З московських боліт все частіше кажуть, що не проти переговорів щодо закінчення війни, але вимагають, щоб Зеленський на переговори прибув до росії. Звичайно ж, це абсурд і просто відмазка, щоб не закінчувати війну, бо важко буде пояснити росіянам, якою ж була мета війни і за що щодня гинуть понад тисячу росіян у цій м’ясорубці.
Тим не менше, сталася ще одна знакова подія цього тижня – США та Іран домовилися про припинення війни. Ормузську протоку відкрито для вільного проходження танкерів з нафтою. Ціни на нафту падають і бюджет росії знову почав порожніти. Іран погодився не виробляти ядерної зброї, натомість США компенсують Ірану 300 млрд доларів збитків, які Іран зазнав у результаті збройної агресії.
Після закінчення війни в Ірані американський президент Трамп сказав, що тепер перекине увагу на війну в Україні. Росіяни сподівалися, що увага Трампа буде скерована на дипломатичне вирішення війни. Але не все так просто. У Франції відбулася зустріч керівників країн G-7. І було прийняте рішення про допомогу Україні зі зброєю. Мова про додаткові засоби протиповітряної оборони. А ще ми сподіваємося, що Україні дадуть ліцензію на виробництво ракет для систем Patriot.
Тобто, наші союзники побачили, що ми можемо ефективно воювати з росією і вже ніхто з путіним сюсюкатися не має наміру. Сам український президент сказав, що зараз головною зброєю у війні є дрони. І наші потужності з виробництва дронів наразі становлять 10 млн. штук на рік. І цю цифру ми можемо подвоїти. І того ж дня ефективність українських дронів було наочно показано – ми вдарили по нафтопереробному заводу в самій москві. Зеленський додав, що ми пережили дві важкі зими і тепер росія відчує, що це таке, бо ми можемо гарантувати росіянам також важку зиму…
Потрібно бути відвертими – зима може бути важкою не лише для росіян, але й для нас. Ми не відновили свої енергетичні потужності. Влітку це не так відчувається. Ми загартовані, але вже всім хочеться миру. Тому більше віриться, що війна таки закінчиться ще до зими.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


ПОЛІТИКА

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат