Новини » НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2024-06-22') and ((cat_id = '13')or('0' >= '13')) and ((is_nonpublished <> '1')or(13 = '13')) order by id desc LIMIT 0, 20

На Закарпатті священник УПЦ МП уник покарання за релігійну ворожнечу і виправдовування дій Росії

Тячівський районний суд визнав винним священника УПЦ МП Михайла Медулича у розпалюванні національної та релігійної ворожнечі, а також у виправдовуванні агресії РФ проти України. За скоєне священнику присудили 3 роки позбавлення волі, однак реальний термін покарання замінили на рік умовного.

Тренди PPC на 2024 рік

Для збереження лідерської позиції важливо не лише використовувати PPC, а й систематично моніторити нові тренди та адаптувати стратегії до змін на ринку. Огляд останніх тенденцій дозволяє не тільки оптимізувати витрати на рекламу, але й підвищити ефективність рекламних кампаній, забезпечуючи максимальне повернення інвестицій. У цій статті ми розглянемо найактуальніші тренди PPC на 2024 рік, що допоможуть зберігати конкурентоспроможність і досягати високих результатів у ваших рекламних стратегіях.

Топ 10 порад для покращення ваших фотографій

У цій статті ми розглянемо десять ключових порад, які допоможуть зробити ваші фотографії більш професійними та виразними. Від технічних аспектів до творчих способів – ці поради будуть корисними незалежно від вашого рівня досвіду.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат