На Берегівщині згоріла кав’ярня

ДСНС 14.05.2026 13:59 СОЦІО

13 травня о 21:49 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в закладі громадського харчування на вулиці Вокзальній, що в селищі Королево Берегівського району. Вогонь спалахнув у приміщенні кухні на першому поверсі двоповерхової будівлі кафе.

На місце події прибули вогнеборці міста Виноградів, місцевої пожежної команди селища Королево та державного пожежно-рятувального поста селища Вилок. Через щільне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Спільними зусиллями о 22:32 пожежу вдалося локалізувати, а о 22:39 — повністю ліквідувати.

Внаслідок загоряння знищено кухонне обладнання та облицювання стелі приміщення на площі 50 кв. м. Надзвичайникам вдалося запобігти поширенню вогню на інші приміщення двоповерхової споруди.

Наразі фахівці встановлюють остаточну причину виникнення пожежі та суму завданих матеріальних збитків.

ДСНС

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


СОЦІО

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат