Допомога бійцям від депутата Ковальського та друзів

admin 16.04.2026 12:12 ПОДІЇ

Не всі святкували Великдень вдома

Звичайно ж, Великдень це родинне свято і традиційно вся родина збирається за одним столом на Великодні свята.

Але тисячі наших земляків нараді боронять країну на сході від російської орди. Тому честь і хвала тим, хто на Великдень попри родинні традиції навідався з подарунками до хлопців та дівчат, які зараз на передовій.

Ми повідомляли про те, що голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький як і в попередні роки на Великдень був разом з нашими бійцями на фронті, куди привіз багато потрібної техніки та приладдя.

Стало відомо також і про подібну благодійну експедицію депутата Ужгородської міськради Анатолія Ковальського, який разом з друзями також привіз на фронт нашим бійцям автомобілі та техніку, а також те, що повинно бути на столі на Великдень у кожного закарпатця.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


ПОДІЇ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат