У 2025 році завдяки реалізації міжнародних програм Ужгород залучив понад 3 млн євро грантових коштів

admin 17.02.2026 11:30 РАТУША

Понад 3 млн євро грантових коштів залучив Ужгород впродовж минулого року завдяки реалізації міжнародних програм, розвитку співпраці з містами-побратимами та взаємодії з міжнародними організаціями, - повідомив заступник міського голови Ужгорода Іван Завидняк.

- За цей період за підтримки партнерів заклади охорони здоровʼя міста отримали гуманітарну допомогу на суму понад 1 млн грн, не враховуючи допомогу яку медзаклади отримали безпосередньо від донорів. Йдеться про високовартісне обладнання для догляду за новонародженими, меблі та інші матеріально-технічні ресурси.
Важливим напрямком роботи стало формування та супровід публічних інвестиційних проєктів у межах впровадження державної реформи, яка забезпечує прозорість і підвищує ефективність використання коштів.
За інформацією Управління економічного розвитку міста, 35 проєктів, включених до Єдиного проєктного портфеля Ужгородської міської територіальної громади, було затверджено та внесено до системи DREAM. Вони визнані пріоритетними для розвитку міста та зможуть отримувати фінансування через міські ресурси, гранти чи бюджетні кошти першочергово.
Залучення міжнародної підтримки та реалізація відповідних ініціатив – результат системної злагодженої роботи профільних структурних підрозділів міської ради. Дякуємо партнерам за підтримку, співпрацю та увагу до нашої громади.

admin

Коментарі :


17.02.2026 10:02 трактор прозор

Борець вже спився і не у фаворі з соціальної тематики ?


Додати коментар

 

 

 

Погода


РАТУША

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат