Закарпатки в складі збірної України з петанку вибороли бронзу на   Кубку Націй в Туреччині

03.10.2014 15:42 СПОРТ

Як ми повідомляли, закарпатки Олександра Шевченко та Людимила Федоришина брали участь у складі збірної України з петанку на Чемпіонаті Європи в Туреччині. За медалі боролися збірні 28 країн Європи.

Наші дівчата показали високий клас гри і вперше в історії українського петанку вибороли бронзові медалі Кубку Націй, поступившись за вихід у фінал в напруженій боротьбі (9:13) лише збірній Монако, яка, зрештою, і стала переможцем турніру Кубку Націй.

На Чемпіонаті Європи   капітан збірної України,   ужгородка Олександра Шевченко встановила також новий рекорд України у змаганнях з тиру, набравши 21 очко і випередивши багатьох сильних спортсменок Європи, які вважалися фаворитами Чемпіонату.

Федерація петанку України щиро вітає закарпатських спортсменок, а також дякує Олександрові Ледиді за допомогу в поїздці ужгородських дівчат на цей Чемпіонат.