Мобілізований адвокат на автомобілі прорвав кордон та втік в Угорщину

30 жовтня на непрацюючому ПП «Велика Паладь – Надьгодош» чоловік автомобілі на чорній Toyota Avensis АО6422ЕЕ втік у ЄС. Про це повідомив Віталій Глагола.
Авто з увімкненим дальнім світлом налетіло на шлагбаум на в’їзді, пролетіло повз кабіну паспортного контролю, на ходу зачепило прикордонника травмувавши його і збило ще один шлагбаум на виїзді в Угорщину.
За кермом був Едуард Пуканич (на фото зі сторінки у соцмережі) 1987 р.н., уродженець Берегівського району, с. Велика Бакта. До мобілізації працював адвокатом. 23.06.2025 — призваний до ЗСУ.
Іnformator.ua також повідомляє, що за словами самого адвоката, його "мобілізували" силоміць. Він стверджував, що перед тим представники ТЦК намагалися його скомпрометувати, підкинувши хабар, а коли це не вдалося — викрали й відправили служити "по-тихому".
"Моє викрадення має стати останнім в Україні, коли правоохоронці за допомогою ТЦКашників переслідують "неугодних" їм громадян, адвокатів, журналістів, підприємців.
До кінця неясно, як після мобілізації Пуканич зміг втекти, однак він відомий ще з 2023–2024 роках у контексті справи голови Конституційного Суду Олександра Тупицького. Адвокат публічно заявляв, що Закарпатське управління Держприкордонслужби було причетне до незаконного виїзду Тупицького за кордон. Іронічно, але тепер саме він сам опинився по інший бік барикад — серед тих, хто нелегально залишив Україну.
У поліції відкрито два кримінальні провадження – за посягання на життя працівника правоохоронного органу та за дезертирство. Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону. Максимальний термін покарання, який загрожує фігуранту – 12 років позбавлення волсі.
Після втечі через кордон на закарпатських КПП терміново встановили бетонні блоки-загороджувачі. Їх виставили на смугах руху та додатково обмотали біло-червоною стрічкою, повідомив Віталій Гагола.
Читайте також: У Чопському прикордонному загоні з початку року 15 військових втекли за кордон
Коментарі :
Додати коментар

