Підприємець привласнив 700 тис. грн під час ремонту дорожнього покриття аеропорту Ужгорода

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури 16.01.2026 12:23 КРИМІНАЛ

Ужгородська окружна прокуратура повідомила про підозру приватному підприємцю, який виконував підрядні роботи на території міжнародного аеропорту «Ужгород», та заволодів майже 700 тис. грн на фактично невиконаному ремонті.

За матеріалами слідства, підприємець у листопаді 2022 року взяв на себе зобов’язання на проведення капітального ремонту дорожнього покриття на території аеропорту до кінця 2022 року. Йдеться про близько 600 метрів дороги по периметру аеропорту.  

Як підтверджено експертами, фактично ж значна частина задекларованих робіт виконана не була, а реальний стан дороги не відповідав звітній документації.

Попри це підрядник підписав і завірив печаткою офіційні акти та довідки, у яких зазначив завищені обсяги виконаного ремонту. Саме на підставі цих документів бюджетні кошти були перераховані на рахунок підприємця в повному обсязі. Сума збитків склала майже 700 тисяч гривень.

Дії підприємця кваліфіковано як заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


КРИМІНАЛ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат