Церемонія закриття формаційної програми УАЛ Ужгород відбулася у галереї Ілько

22.06.2024 11:11 РАТУША

Церемонія закриття формаційної програми Ужгородського осередку Української академії лідерства відбулася напередодні у галереї «Ілько». В Ужгороді навчалися 47 студентів із 16 областей України, які за тиждень стануть випускниками. Привітати випускників прийшли представники влади, політики та підприємці.

Впродовж 275 днів студенти ужгородського осередку УАЛ розвивалися у чотирьох напрямах: фізичному, емоційному, інтелектуальному та суспільному. Академія організувала лекції та курси у 14 школах та 15 населених пунктах, студенти проводили лекції в навчальних закладах, розповідаючи про геном лідера, курси проєктного менеджменту, освітні можливості для молоді та про Soft Skills.

УАЛ також організував форум «Софія Київська», де виступило більше 20 спікерів, серед яких відомі особистості України.

Студенти, крім навчання, активно волонтерили: плели сітки, робили окопні свічки, доглядали та допомагали в шпиталі, доглядали за тваринами, транскрибували свідчення про Голодомор, прибирали на міських толоках тощо.

Депутат Ужгородської міськради Арсен Мелкумян, який був присутній на Церемонії, зокрема розповів: «Щиро радію за юних лідерів. Впевнений в кожному з них, бо ці хлопці та дівчата, попри свій юний вік, вже мають великий багаж знань з державотворення. Це достойна майбутня еліта нашої України і бажаю їм гарних здобутків і реалізації набутих знань на благо держави».

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

РАТУША

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат