Проектори: їх типи, властивості, особливості, що впливають на продуктивність та вибір

05.12.2023 12:58 СОЦІОПроектор — це пристрій, призначений для відображення статичних та рухомих зображень на екрані або на іншій поверхні. Проектори в Україні широко застосовуються в освітніх, бізнес- та розважальних цілях. Пристрій використовує світлове джерело та оптичну систему для збільшення та проектування зображення від джерела (комп'ютера, ноутбука) на великий екран або стіну.

gallery-image

Характеристика властивостей їх впливу на функціональність проекторів

Кожна з наведених нижче характеристик впливає на загальну функціональність проектора і повинна вибиратися з урахуванням конкретних потреб користувача.

 1. Дозвіл екрана

Параметр роздільної здатності визначає кількість пікселів, які відображаються на екрані проектора. Висока роздільна здатність забезпечує більш детальне та чітке зображення, необхідне при проектуванні зображень високої якості (відео у форматі Full HD, 4K та 8K).

 1. Яскравість

Параметр яскравості проектора відповідає за видимість проекції у яскравих приміщеннях. Яскравість вимірюється в люменах і визначає, як яскравим буде зображення в умовах освітлення при проектуванні зображень на великі екрани.

 1. Матриця

Від матриці залежить технологія, на основі якої формуватиметься зображення (наприклад, DLP, LCD, LCoS). Кожен тип матриці має свої переваги, наприклад, DLP забезпечує високий контраст, LCD — яскравість кольору, LCoS — висока роздільна здатність.

 1. Проекційне відношення

Це відстань між проектором та екраном до ширини зображення, від якого, залежно від розташування проектора, залежить розмір зображення. Наприклад, короткофокусні проектори підходять для обмежених просторів.

 1. Джерело світла

Так називають світлодіоди або тип лампи в проекторі, який використовується для створення світла. Від типу джерела світла може залежати яскравість, якість кольору та термін експлуатації проектора.

 1. Особливості

До особливостей проекторів відносять наявність функцій та технологій, що впливають на продуктивність та функціональність проекторів:

 • Bluetooth та Wi-Fi забезпечують бездротовий зв'язок;

 • Android — можливість запуску програм;

 • 3D – забезпечує підтримку тривимірних зображень, дозволяє створювати більш дивовижні та захопливі візуальні ефекти;

 • підтримка форматів 4K/8K підвищує якість та різноманітність проекцій.

Вибрати відповідний пристрій із потрібними характеристиками ви можете у нашому інтернет-магазині Showtime, де представлений широкий асортимент моделей проекторів від різних виробників.

Різноманітність моделей у магазині Showtime

Залежно від властивостей, наявності тих чи інших функцій та особливостей проектори різняться за призначенням. Наприклад, в асортименті інтернет-магазину Showtime представлені різні типи проекторів.

Для шкіл та ВНЗ

Проектори цього типу призначені для академічних цілей та освітніх закладів. Вони відрізняються високою яскравістю, чіткістю зображення, можливістю підключення до різних джерел даних (комп'ютерів, інтерактивних дошок, ноутбуків). Характеризуються довгим терміном служби та простою експлуатацією.

Для домашнього кінотеатру

Дуже потрібні населення в Україні проектори для домашнього кінотеатру, які є важливою його складовою. Вони забезпечують передачу якісного зображення та звуку. Їх відрізняє:

 • висока якість;

 • добрий контраст;

 • можливість підключення до аудіосистем;

 • наявність портів різного типу для підключення різних пристроїв.

Геймерський

Такого типу проектори добре оптимізовані для ігрових сценаріїв, вони:

 • забезпечують високу частоту оновлення (герці) та низьку затримку;

 • забезпечують підтримку технології FreeSync/G-Sync;

 • відрізняються високою яскравістю та контрастністю (покращують ігровий досвід).

Офісний

Проектори офісного типу використовуються в офісних умовах, для проведення презентацій та робочих зустрічей. Вони відрізняються компактними розмірами та гарним дизайном, чіткістю тексту та графіки, можливістю підключення до різних пристроїв.

Портативний

Легкі та компактні портативні проектори хороші для мобільного використання, їх переваги:

 • невеликі розміри;

 • легка вага;

 • можливість роботи від акумулятора;

 • портативні інтерфейси (HDMI, USB).

Професійний

Проктори такого рівня призначені для професійного використання (створення презентацій, навчання та бізнес-зустріч). До їх особливостей відносять:

 • висока якість;

 • наявність багатьох портів для підключення різних пристроїв;

 • можливість налаштування зображення.

 gallery-image

Ультрапортативний

Це максимально мобільні, дуже компактні та зручні проектори з низьким рівнем електроспоживання, за допомогою бездротових технологій.

Купити проектор з доставленням в Києві або в інші міста України ви можете на сайті онлайн магазину Showtime. Проектори різних типів, представлені в магазині Showtime, мають свої характерні риси та призначені для певних завдань. Це дозволяє кожному нашому клієнту вибрати пристрій, що максимально відповідає його конкретним потребам.

 

ТЕГИ : проектори

Коментарі :


19.02.2024 20:50 АР

Відкрийте вакансію перекладача на українську, Google перекладач погано перекладає "Дозвіл екрана" та інші пекельні борошна


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат