На Закарпатті розвиватимуть поліцейську та санітарну авіацію

07.06.2023 10:49 ПОДІЇ

Під час робочого візиту на Львівщину голова Закарпатської ОВА зустрівся із головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, командою місцевих лікарів та опрацювання досвіду наших колег щодо впровадження санавіації.

Поліцейська і санітарна авіація – черговий інфраструктурний проєкт, реалізацію якого ми розпочинаємо на Закарпатті, - повідомив Віктор Микита.

В умовах воєнного стану оперативність у прийнятті рішень та реагування на надзвичайні ситуації набули нового сенсу. Через гірську місцевість наш регіон є складним з погляду логістики проведення рятувальних операцій, транспортування хворих або травмованих у каретах швидкої допомоги, а також оперативності реагування поліцейських сил і прикордонників на можливі загрози.

Вирішення цього питання – це врятовані життя людей та безпека громад, що є беззаперечними пріоритетами для держави і зараз на порядку денному роботи ОВА.

На цьому етапі забезпечення регіонального авіапарку гелікоптерами та інфраструктури злітно-посадкових майданчиків у різних районах має визначальне значення. Це стане основою для повноцінного функціонування системи Єдиного аеромедичного простору України на Закарпатті. Щодо цього комунікуємо з Міністерством внутрішніх справ.

Такий проєкт працює у Львівській області й уже довів свою актуальність та ефективність. Зараз тісно взаємодіємо з колегами, щоб урахувати передовий досвід у цьому напрямку.

Дякую голові Львівської ОВА Максиму Козицькому, команді лікарів та іншим колегам за співпрацю. Упевнений, що наші регіони можуть разом ефективно працювати в межах системи Єдиного аеромедичного простору України. Набутий досвід є критично важливим і буде врахований у перспективному проєкті щодо функціонування поліцейської та санітарної авіації на Закарпатті.

Працюємо над посиленням сектору безпеки й оперативності функціонування медицини катастроф у регіоні.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат