Начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства оголошено підоз

11.07.2019 23:07 КРИМІНАЛ

Внаслідок протиправної діяльності державі завдано 2,6 мільйони гривень збитків.

Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції виявили численні факти незаконної порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського лісового господарства».

Під час досудового розслідування було встановлено причетність до цього злочину посадовців обласного управління лісового та мисливського господарства. Так, керівник управління разом із своїм першим заступником та директором одного з місцевих лісових господарств, зловживаючи службовим становищем, допустили незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду.

«Начальник облуправління   незаконно підписав план проведення порубок лісів на території Ужгородського лісгоспу, а керівник лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника облуправління, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки», - повідомив начальник Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції Андрій Іванків.

Згодом на підставі даних документів незаконно були проведені санітарні рубки. В наслідок протиправних дій посадових осіб державі було завдано 2,6 мільйони гривень збитків. Даний факт підтверджується висновком експертного дослідження.

Сьогодні, 11 липня, прокурор Закарпатської області повідомив про підозру начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Як зазначив Андрій Іванків, раніше за зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, про підозру було повідомлено першому заступникові начальника Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств.

Досудове розслідування триває, - повідомила Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України.

* * *

Тим часом сам підозрюваний, Валерій Мурга (на фото), через прес-службу ЗОЛУМГ оприлюднив з цього приводу заяву.

"Вірю в об'єктивність, неупередженого розслідування кримінальних справ, порушень лісового законодавства, об'єктивних висновків і рішень щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують закон.

У підтвердження до сказаного, заявляю, що я готовий сприяти розслідуванню всіх справ, в разі необхідності заявлятися до правоохоронних органі для вручення підозри, допитів, проведення інших слідчих дій. Твердо переконаний у перемозі об'єктивності прийняття рішення.

Я неодноразово заявляв і в черговий раз запевнюю, що лісівники відкриті до співпраці з правоохоронними органами, спілкування зі ЗМІ, представниками влади та громадськості".

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат