Закарпатські петанкісти взяли призові місця "Leopolis-CUP" (ФОТО)

admin 03.06.2014 10:39 СПОРТ

 

31 травня - 1 червня у Львові провели традиційний турнір по петанку «Leopolis CUP – 2014». Попри дощову погоду, спортсмени зі Львова, Івано-Франківська, Києва, Ужгорода, Мукачева та Братіслави змагалися в історичному центрі міста - на майданчиках парку «На валах» (біля Порохової вежі).

Складні погодні умови не завадили петанкістам, а організатори жартували, що дощ падає «в межах норми» і турнір перейменують в «Леополіс КАП-КАП». Першого дня грали в дуплетах (команди по двоє), а другого – в триплетах (по три петанкіста в команді).

«Ми дякуємо усім учасникам, які, не зважаючи на погоду, взяли участь в турнірі. У Львові на дощ зважати, - петанк не грати. Дякуючи спортсменам зі Словаччини, цей турнір став першим міжнародним змаганням з петанку у Львові. Leopolis Cup є традиційним турніром, хоч поки і невеличким, але старатимемося, щоб з кожним роком він розширював свою географію. Вперше серед призерів були львівські петанкісти, а це означає, що регулярні тренування дали свій результат. А ще в таких заходах, поряд з досвідченими гравцями, здобувається досвід і підвищується майстерність.   Надалі у нас підготовка до чемпіонату України з петанку та участь цього літа в кількох турнірах в Україні та Європі», - розповів кореспонденту Zaholovok.com.ua один з організаторів турніру Іван Паламарчук.

Щоб потрапити у пів-фінал петанкісти долали по 4 відбіркові гри. Далі, найкращі чотири команди розігрували між собою комплекти нагород.

Перемогу в дуплетах здобула ужгородсько-братиславська команда у складі: Петро Гойс та Ян Газдік.

Срібло завоювали ужгородці Олена Колодій та Олександра Кузьма, а бронзу - Ігор Заславський та Олександра Шевченко.

Одну з перших золотих нагород для мукачівського петанк-клубу здобув Юрій Кравчук у складі триплету з Петром Гойсом та Оленою Колодій. Юрій, зокрема, запросив всіх присутніх на турнір "Паланок - 2014", який проведуть 7 червня у Мукачеві на території гімназії.

Друге місце зайняв триплет: Ігор Заславський (Ужгород), Олег Піх та Ольга Вишня (Львів)

Третє:   Олександра Кузьма (Ужгород), Антон Попов та Микола Дудюк (Львів)

Фото: Ольги Супрун та Альони Дрючило

admin


За матеріалами Zaholovok.com.ua

ТЕГИ : петанкПетро ГойсLeopolis CUP – 2014Львів

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат