Футбол. «Говерла» — «Дніпро» (Анонс)

спорт.уа 24.04.2014 15:28 СПОРТ

Початок матчу о 17.00.

У яку гру гратимуть ужгородці, напевно, не є таємницею. Більше того проти грандів нашого футболу, команді В’ячеслава Грозного грати навіть простіше: закрилися - відбиваємося - чекаємо стандарту - а там поборемося. Це в матчі, наприклад, з «Іллічівцем» потрібно було вдаватися до тактичних хитрощів, шукати нестандартні ходи, гравцям приймати креативні рішення. Все це могло б мати місце, от тільки складно не погодитися з наставником «Говерли» - такий щільний графік ігор не для його команди. В результаті - в останньому матчі молоді «іллічівці» взяли «Говерлу» практично без напрягу.

Звертаючись до матчу першого кола, можна згадати, що мінімальна перемога 1:0 далася «Дніпру» дуже непросто. Нікола Калинич незадовго до перерви встиг відзначитися забитим голом, а до нього господарі мали не так багато можливостей розкрити оборону «Говерли». Після перерви ужгородці намагалися вести більш гостру гру, часом щось виходило, але не настільки, щоб зрівняти рахунок. Ця перемога «Дніпра» ще більше зміцнила його перевагу над закарпатською командою в очних зустрічах - після 13-ти поєдинків у дніпрян 8 перемог , 4 нічиї та одна - єдина поразка, яка була ще в далекому 2005-му році.

Перед матчем «Говерла» - «Дніпро» відбулися зміни цін на квитки. Ціна на пільгові квитки становить 20 грн (13 та 18 сектори), ці квитки можуть придбати вболівальники пільгових категорій та батьки з дітьми старших 7 років(діти до 7 років відвідують домашні матчі «Говерли» безкоштовно).