Футбол. «Говерла» програє в домашньому матчі «Іллічівцю»

19.04.2014 15:48 СПОРТ

Фактично вирішальними стали три хвилини в другому таймі, протягом яких гості забили два голи. На 65-й хвилині зусиллями Таргамадзе та Кулача маріупольці організували контратаку, в результаті якої відзначився Тотовицький — 0:1. Вже за три хвилини в ворота «Говерли» влетів другий м’яч — Ордець замкнув головою подачу з кутового — 0:2. Лише на 93-й хвилині ужгородці змогли відквитати один м’яч. Трухін вийшов на побачення з воротарем "Іллічівця" — 1:2. Інтригу на поле цей гол не повернув — за хвилину пролунав свисток арбітра про закінчення матчу.

5 — Удари — 6
3 — Удари у створ — 4
8 — Кутові — 5
1 — Офсайди — 1
0 — Попередження — 0

Голи: Трухін (93) — Тотовицький (65), Ордець (68).

«Говерла»: Надь, Орос (Дандеа 85), Люлька, Акакпо, Хомин, Балафас, Буяльский, Шарпар, Нікулае (Трухін 60), Шацьких, Фещук (Степанюк 74).

Наступний матч «Говерла» зіграє у четвер, нашим суперником стане «Дніпро». Поєдинок відбудеться в Ужгороді початок о 17.00.