Ужгородці повернулися   з Будапешта з медалями

Федерація петанку України 20.09.2013 15:43 СПОРТ

Минулими вихідними в угорській столиці Будапешті відбувся ювілейний 20-й крупний міжнародний турнір за участі спортсменів з Австрії, Бельгії, Болгарії, Португалії, Словаччини, Угорщини, України, Франції, Швейцарії. Україну представляли представники Харкова, Києва та Ужгорода. І саме ужгородці здобули для нашої країни медалі.

Першого дня відбулися змагання дуплетів (по два гравці в команді). Всього брало участь 42 команди. Ужгородська команда «Унгвар» (Петро Гойс—Олександра Шевченко) здобула бронзові нагороди, пропустивши перед собою лише французів та бельгійців. Дуплет ужгородки Людмили Федоришиної та киянина Дмитра Бугая зайняв високе 9-те місце.

Відразу дві медалі здобули ужгордці й у змаганні тет-а-тет. Людмила Федоришина ста­ла чемпіонкою в групі «С», а Петро Гойс здобув срібну нагороду в групі найсильніших «А».
Хочемо нагадати, що 28—29 вересня в Ужгороді відбудеться традиційний міжнародний турнір із петанку «Каштани-2013».