Ужгородські петанкісти привезли бронзу з Кубку народів у Польщі (ФОТО)

Rionews, фото з мережі Facebook 23.07.2013 19:52 СПОРТ

 

Українська петанкістська команда, у складі якої було 5 ужгородців, взяла бронзу на Кубку народів з петанку у польському місті Живєц. Гравці змагалися з французами, бельгійцями, голландцями, поляками, словаками та чехами.

У польському місті Живец відбувся традиційний петанк-фестиваль, у рамках якого відбулися відразу чотири петанк-турніри. Участь у них брали і члени Ужгородського петанк-клубу, які у всіх змаганнях виступили дуже сильно, потрапивши у плей-офф.


Міжнародний турнір з петанку "Сакура - 2013" зібрав в Ужгороді 70 учасників з 9 країн - читайте тут


Однак найбіль успішним виявися турнір за Кубок Народів, у якому взяли участь команди країн (Польщі, Словаччини, Чехії, Голландії, Франції, Бельгії та України). За команду Україна-1 виступали 7 гравців, із яких 5 ужгородців. І саме ця команда здобула бронзові нагороди.

Ужгород представили Петро Гойс, Ігор Заславський, Людмила Федоришина, Олександра Шевченко та Олександра Кузьма.

Цікаво:
Петанк (з фр. Pétanque) є одним з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі (cochonnet, piglet, bouchon, le petit - поросятко, паця, джек, бушон, корок, малесенький). У грі, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску та інш. Гра подібна до бочче і боулз.

Rionews, фото з мережі Facebook

ТЕГИ : petanqueПольщапетанк

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат