| |
|
|
| |
|
|
| |
| |
| |
| Оголошення » |
| ТОВ "Мастерпласт Україна" (м. Ужгород) прийме на роботу головного бухгалтера. Вимоги: жінка, знання ПК (Word, Excel, 1С), знання угорської мови, досвід роботи не менше 3 років. Фірма гарантує: з/п + витрати на зв’язок. Резюме надсилати на тел./факс 65-60-73 або на e-mail: info@masterplast.uz.ua. |
| |
 |
| |
| Домашній учитель. Тел. 099-227-16-63. |
| |
 |
| |
| Видам квартиру. Тел. 050-666-59-82. |
| |
 |
| |
Продам будинок 560 м2 у м. Мукачеві на вул Лермонтова, 10 сот. Терміново! Ціна 155 тис. у. о. Торг. Тел. 066-302-51-20.
|
| |
 |
| |
| Продам 1,5-рівневий будинок 220 м2 в Оноківцях (р-н Доманинської реформи), недобудований, 10 сот. Ціна 65 тис. у. о. Тел. 050-560-43-34. |
| |
 |
| |
| Продам 2-кімн. недобудову 104 м2 у центрі. Ціна 80 тис. у. о. Тел. 095-425-99-41. |
| |
 |
| |
Продам недобудову 470 м2 на Червениці, 12 сот. Тел. 095-425-99-41.
|
| |
 |
| |
Продам старословацьку квартиру 125м2, відмінний стан, АВГ. Ціна 110 тис. у. о. Тел. 066-302-51-20.
|
| |
 |
| |
| Продам 3-кімн. кв. нового планування. Ціна 39 тис. у. о. Тел. 050-666-59-82. |
| |
 |
| |
|
|
| |
| |
| |
|
|
|

|
Прикордонники виявили чотирьох сомалійців |
|
|
Вчора вранці, в рамках проведення спеціальних заходів, прикордонники відділу прикордонної служби «Княгиня» Чопського загону затримали групу нелегальних мігрантів з Сомалі.
Четверо нелегалів, які намагались незаконним шляхом потрапити до однієї з країн Європейської співдружності були виявлені та затримані на ділянці відповідальності даного відділу, на околиці села Стричава.
На даний час проводяться адміністративно-процесуальні дії та оперативно-перевірочні заходи. Рішення про відповідальність перед законом та подальшу долю затриманих визначить суд.
В другому випадку прикордонниками відділу прикордонної служби «Тиса» було затримано громадянина України, який слідував до Угорщини через міжнародний пункт пропуску «Тиса» і надав для проходження прикордонного контролю паспорт громадянина України для виїзду за кордон, який містив ознаки часткової підробки, а саме: частина сторінок не належала даному документу. Підробка документа була виявлена інспектором прикордонної служби, а в ході комісійного дослідження даного документа за допомогою технічних засобів прикордонного контролю підтверджена. Таким чином громадянин буде притягнений до адміністративної відповідальності, за що, в гіршому для нього випадку, може бути оштрафований на суму від 1700 до 3400 гривень
admin 06.02.2012, 15:23
За матеріалами
Прес-служба Чопського прикордонного загону
|
|
| |
|
| Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і нажміть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію. |
|
|

| Коментарі |
|
Аналітика |
|
Популярні |
|
|
|
|
 |
 |
 |



|
|
|