Футбол. "Металіст" завдяки більшій кількості голів на виїзді проходить "Говерлу"

29.10.2014 21:37 СПОРТ

«Говерла» у Кубку України не проходить до чвертьфіналу. Загальний рахунок протистояння з «Металістом» у 1/8 фіналу — 3:3. Оскільки на виїзді харків’яни забили більше ніж ужгородці, «Металіст» проходить до наступного раунду.

Матч у відповідь проходив за невеликої переваги гостей, які майже тайм вели в рахунку.

На 38-й хвилині у красивій манері відзначився Коельо. Після виносу зі штрафної Жажа рвонув вперед, першим дотиком прокинув м’яч собі на хід у центральному колі, обігнав захисника і з лінії штрафного пробив другим дотиком під поперечину — 1:0.

Ужгородці зрівняли рахунок на 80-й хвилині. Бурдужан отримав пас на хід, оббіг воротаря і з лінії воротарського майданчика котнув м’яч у ворота — 1:1.

Голи: Жажа (38) — Бурдужан (80).
Попередження: Качараба (83).
«Говерла»: Коваль, Хомин, Акакпо, Ягодінскіс, Мякушко, Герасимюк, Качараба, Шацьких (Райчевіч 62), Степанюк, Фещук (Панфілов 88), Каверін (Бурдужан 74). Запасні: Бабенко, Глушицький, Полянський, Трухін.