Орієнтування. Два золота, срібла й бронзу привезли мукачівські спортсмени зі «Словацького Раю» (Фото

За інф. О. Цепурдея 30.09.2014 15:51 СПОРТ

У Словаччині відбулися міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Словацького Раю». В турнірі взяли участь закарпатські спортсмени з мукачівського клубу «Товариш». Траси було прокладено поблизу гори Древенік, що входить до округу Кошицький край. Місцина є пам’ятками Світової спадщини ЮНЕСКО. У змаганнях взяли участь 350 орієнтувальників із багатьох європейських країн.

Представники України на цих змаганнях здобули п’ять медалей, серед яких дві золоті.

Серед жінок на довгій дистанції та у комплексному заліку перемогла тренер мукачівського «Товариша» Ніна Расчупкіна.

Серед наймолодших спортсменок (до 10 років) другою фінішувала четвертокласниця мукачівської гімназії Катерина Цепурдей.

Третьою у комплексному заліку серед спортсменок не старших за 18 років завершила змагання випускниця ЗОШ № 6 Наталія Шозда.

Серед чоловіків срібну медаль у комплексному заліку здобув 20-річний майстер спорту України, студент Львівського національного університету ветеринарної медицини Олександр Касьянов.

Наступними стартами закарпатських орієнтувальників стануть змагання на «Кубок Костянтина Саса», що пройдуть в суботу, 4 жовтня, в Ужгороді.