Футбол. «Берегово» перемогло товаришів із «Сернє»

Дмитро Ярковий-Оніцький для rionews. 23.04.2014 16:28 СПОРТ

Закарпатські вболівальники добре пам'ятають часи, коли берегівський стадіон «Дружба» не просто проводив видовищні матчі, а жив футболом.

Провісником поступового відновлення традицій став товариський матч між   головною командою міста «Береговом» та гостями з села Сернє, що на Мукачівщині. Перед його початком можливості клубів на успіх розцінювались приблизно як 56 на 44 % на користь господарів. Найреальнішою мала б стати перемога господарів у 1-2 голи. З огляду на це звитяга «Берегова» ні для кого не стала несподіванкою.   Місцеві повели в рахунку вже в середині 1-го тайму. Одна з багатоходівок за участю Юрія Сегляника, Гейзо Пала, Алекса Деяка та Яноша Хенкеля завершилась навісом першого у штрафний майданчик, після чого воротар гостей невдало зіграв на виході. Цим скористався однофамілець відомої німецької біатлоністки Андреи – Янош, який вколотив м'яч в сітку – 1:0. Гості до перерви відповіли влучанням у поперечину воріт. Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. В середині тайму господарі реалізували одну зі своїх нагод, коли Деяк замкнув навіс із правого флангу Яноша Райова – 2:0. За мить до завершення гості не реалізували пенальті, залишивши рахунок незмінним. «Берегово» продовжує підготовку до старту літнього чемпіонату району, а «Сернє» в 4-му турі літньої першості Мукачівського району спробує покращити своє незавидне становище у таблиці.