Поліція перевіряє інформацію щодо спроби виселення з квартири ужгородської пенсіонерки

30.01.2020 13:55 КРИМІНАЛ

На вулиці Сечені в Ужгороді трапилася конфліктна ситуація між представниками одного з банків та пенсіонеркою, власницею квартири, що перебуває в заставі банку.

Учора, 29 січня, в Інтернет-ЗМІ з’явилася інформація про те, що невідомі особи, буцімто колектори одного з комерційних банків, незаконно виселяють з власної квартири самотню пенсіонерку.

На місце події, а саме у багатоповерхівку на вулиці Сечені в Ужгороді, прибула слідчо-оперативна група поліції міста. З’ясовано, що квартира є заставним майном за банківським кредитом, який не погашено. Представники банку ознайомили 80-річну жінку з рішенням суду, яке забороняє відчужувати майно, що перебуває у власності банку.

У лютому має відбутися судове засідання, на якому розглядатиметься питання про примусове виселення боржниці з квартири.

Правоохоронці встановили, що кілька років тому син пенсіонерки взяв у банку кредит, заставивши з відома власниці під нього їхню спільну квартиру. Взятий кредит позичальник не повернув. Відомо, що чоловік помер. Оскільки кредит не було повернуто, банк арештував майно, яке перебувало у заставі – дану квартиру.

На даний час у ній продовжує проживати пенсіонерка, яка й повідомила про те, що вчора до її помешкання проникли невідомі особи та самовільно поміняли замки на вхідних дверях.

За даним фактом правоохоронці розпочали розслідування. Попередня правова кваліфікація – частина 1 статті 356 Кримінального кодексу України (Самоправство).

Також у поліцію надійшли заяви від обох сторін конфлікту – від представників банку та захисників пенсіонерки про те, що їх побили. Дана інформація теж перевіряється і в разі її підтвердження буде дано відповідну правову оцінку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Коментарі :


11.03.2020 21:43 james michael

ХОРОШЕГО ДНЯ! Вы отчаянно нуждаетесь в кредите? Мы предлагаем кредит от 10000,00 до 100 миллионов долларов США с процентной ставкой 3%. Есть ли у вас кредит от вашего банка или финансовой компании будет отказано? Вам нужна финансовая помощь? Вам нужен кредит, чтобы расплатиться по счетам или купить дом? У вас есть собственный бизнес, и вам нужна кредитная помощь? Вам нужен студенческий кредит? Мы серьезно относимся как к частным лицам, так и к сотрудничающим компаниям и инвесторам. Мы предоставляем автокредиты, персональные кредиты, бизнес-кредиты, студенческие кредиты, консолидацию долгов, ETC свяжитесь с нами через (jamesmichaelloanservices@yahoo.com) для получения более подробной информации


31.01.2020 18:47 happy day

Привіт всім, тут виходить доступна пропозиція про позику, яка назавжди змінить ваше життя, і заповіт про те, як я отримав кредит, щоб змінити життя моєї смертельної родини. Мене звати пані Клансі Декстер. Я живу у Флориді США і чи я сьогодні щаслива жінка? Я думав собі, що будь-який позикодавець може змінити життя Брока та моєї родини, я б посилав усіх, хто шукав позику до них. Вони подарували мені і моєму сімейному щастя. Мені знадобилася позика в $ 250 000, щоб почати своє життя знову як вдова з трьома дітьми. Я пішов до цієї компанії, яка позичила чесний і богобоязливий Інтернет-кредит, який допоміг мені отримати кредит в розмірі 250 000 доларів. , Долар, вони насправді є людьми, що бояться Бога, працюючи з авторитетною кредитною компанією. Якщо вам потрібна позика і ви впевнені в погашенні на 100%, зверніться до них і повідомте їм, що пані Кленсі передала вам їх. Контакт по електронній пошті:
happyday99loanfirm@gmail.com


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат